O nas

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem filmów Universal Pictures International Entertainment na nośnikach DVD i Blu-ray w Polsce i wybranych krajach CEE. Od 1 czerwca 2018 Filmostrada jest także wyłącznym dystrybutorem filmów animowanych studia DreamWorks na tych terytoriach.

Z powodzeniem wprowadzamy na rynek najbardziej oczekiwane filmowe premiery, jak również tytuły zaliczane do kanonu światowego kina. Nasza bogata oferta filmowa przygotowana jest zarówno dla fanów komedii, kina akcji, jak i kina familijnego i dziecięcego („Szybcy i Wściekli”, „Jason Bourne”, „Jurassic World”, „Minionki” czy „Barbie”).

Stała współpraca z polskimi studiami zaowocowała wydaniem na DVD i Blu-ray polskich hitów kinowych takich jak „Listy do M”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Narzeczony na niby” czy „Dywizjon 303”.

Stale poszerzamy nasz katalog o nowości i edycje specjalne. Z sukcesem udało nam się przypomnieć polskim widzom najwybitniejsze tytułu wytwórni filmowej Mosfilm, dzięki kolekcji Klasyki Kina Radzieckiego, która trafiła na rynek w 2018 roku. W roku 2019 stawiamy na kino polskie wprowadzając do sklepów Kolekcję Kina Polskiego, a w niej czołowe tytuły takich reżyserów jak Andrzej Wajda, Juliusz Machulski, Jacek Bromski czy Feliks Falk.

Wierzymy w potencjał rynku DVD i Blu-Ray oraz zapotrzebowanie widzów na filmy na wysokim poziomie, pochodzące z legalnego źródła.

Tworzymy zespół ambitnych i kreatywnych ludzi, których łączy zamiłowanie do kina, profesjonalizm i doświadczenie w sprzedaży wydawnictw filmowych.

Naszą pasją są filmy!